banner

Ostatní potřeby pro kočky

Do sekce ostatní potřeby pro kočky se řadí potřeby pro cestování s kočkou, houpačky pro kočky, záclonky na kočičí klec, silikonová podestýlka, oblíbené produkty Catnip se šantou kočičí a další.

Cestování s kočkou

Aby mělo cestování s kočkou co nejlepší průběh, tak je vhodné vybavit se několika potřebami pro cestování s kočkou. V nabídce cestovních potřeb pro kočky naleznete především skládací záchodek, povlak na přepravku, ochrannou síť do klece, cestovní misku, postroj pro kočky s vodítkem a další.

Houpačka pro kočky

Kočky mají rády pozornost a hrátky v jakékoliv podobě. Houpačka pro kočky slouží k příjemné relaxaci. Houpačku pro kočky můžete umístit do kočičího stromu.  Kočku na tuto atrakci připravujte pozvolna. Až se bude kočka cítit v houpačce jistá, pak se jí bude houpání velice líbit.

Skládací záchod pro kočky

Skládací záchod pro kočky využijete na těch místech, kde nemáte k dispozici domácí záchod a kočka je v dané místnosti dlouho zavřená. Před použitím skládacího záchodu pro kočky musíte nejdříve naučit chodit kočku na skládací záchod i v cizím prostředí.

Nejprodávanější produkty v kategorii

 
O´LALA PETS Cestovní miska 80 Kč
Cestovní deka O´LALA PETS peršan 271 Kč
Řadit podle 
Výrobce 


Doporučujeme