banner

Škrabadla pro kočky

Kočka v bytě vyhledává dřevo pro broušení drápků, jelikož své drápky musí pravidelně obrušovat. Když ji neposkytnete škrabadlo pro kočky v kočičím koutku, tak vám kočka bude škrábat do nábytku, což nepotěší žádného chovatele kočky.

Kočka bude škrábat do škrabadla

Trik proti škrábání do nábytku je však snadný. Kupte kočičce škrabadlo pro kočky a umístěte ho tam, kde jste zaregistrovali škrábání do nábytku. Kočka si postupně zvykne škrábat do škrabadla pro kočky, takže ho můžete pomalinku posouvat na určené místo. Pokud kočka ještě do nábytku neškrábe, tak škrabadlo umístěte do kočičího koutku.

Sisalová věž poskytuje originální zábavu pro kočky

Obyčejné škrabadlo kočku ovšem moc nepotěší. Bude si moci do něj škrábat drápky, ale to je vše. Sisalová věž je úplně o jiné zábavě. Sisalová věž spojuje rovnou tři atrakce pro kočky: škrabadlo pro kočky, průlezka pro kočky a odpočívadlo pro kočky. Jestli máte více koček, tak se se sisalovou věží určitě nudit nebudou. Čím více pater má, tím je to pro ně větší zábava. A když budou mít vaše kočičky chuť nabrousit si drápky, tak si je můžou brousit po celém obvodu sisalové věži. Je to parádní atrakce pro kočky, kterou si vaše kočky ihned zamilují.

Nejprodávanější produkty v kategorii

 
O´LALA PETS Závěsná rohož Myš 151 Kč
O´LALA PETS Sisalová věž 1 patro 1 589 Kč
Řadit podle 
Výrobce běžná cena 1 959 Kč

cena 1 589 Kč

img

Doporučujeme