banner

Zdravotní potřeby pro psy

Mezi zdravotní potřeby pro psy patří ortopedická matrace pro psy, potah na ortopedickou matraci, porodnice pro psy, podložka do porodnice, podložka pro štěňata, čistič a límec pro psy.

Ortopedická matrace pro psy

Zdraví psa neovlivňuje jen potrava a pohyb, ale také místo pro relaxaci. Betonová nebo dřevěná deska není pro Vašeho psa optimální. Deska je studená, tvrdá a pejsek si na ní křiví páteř. Klasický pelíšek pro psy je sice výhřevný, ovšem také nezajišťuje optimální polohu pro ležení. Nevhodná podložka pro relaxaci může způsobovat pohybová onemocnění. Společně s veterináři byla vyvinuta ortopedická matrace pro psy, na které si Váš pejsek nebude ničit záda.

Porodnice pro psy

Hygiena při porodu psa je velice důležitá. Předcházíte tak řadě onemocnění štěňat i feny. Porodnice pro psy je omyvatelná, a proto se tak zbavíte mnoha škodlivých zárodků. Porodnici pro psy můžete rychle umýt. Porodnice pro psy obsahuje bezpečností okraj proti zalehnutí štěňat. Do porodnice pro psy je vhodné umístit podložku do porodnice pro absorbci tekutin při porodu.

Ostatní zdravotní potřeby pro psy

Mezi další zdravotní potřeby pro psy patří Čistič FIZZION a límec pro psy. Čistící přípravek FIZZION je účinný odstraňovač skvrn a zápachů zvířat. Jelikož je přípravek v kapslích, tak si ho můžete namíchat vždy čerstvý. Límec pro psy znemožňuje lízání ran během uzdravování psa.

Nejprodávanější produkty v kategorii

 
O´LALA PETS Povlak na ortopedické matrace 229 Kč
O´LALA PETS Čistič FIZZION a láhev 289 Kč
O´LALA PETS Čistič FIZZION 219 Kč
O´LALA PETS Náhradní polystyrenové kuličky 1L 90 Kč
O´LALA PETS Pelech Ortopedická matrace De Luxe 879 Kč
O´LALA PETS Matrace Elegance 458 Kč
O´LALA PETS Pelech Ortopedická matrace 100 x 70 cm 1 364 Kč
O´LALA PETS Pelech Ortopedická matrace 110 x 80 cm 1 822 Kč
O´LALA PETS Pelech Ortopedická matrace 120 x 85 cm 2 280 Kč
Řadit podle 
Výrobce 


Doporučujeme