banner

DODACÍ PODMÍNKY
Dodací podmínky

Dodací podmínky


1.1.    Všechny objednávky přijaté prostřednictvím webového rozhraní http://www.vymazlenec.cz/, elektronickou poštou nebo telefonického hovoru jsou závazné.


1.2.    Storno objednávky lze provést jen do doby expedice objednávky, a to elektronickou poštou na e-mail: objednavky(zavináč)vymazlenec.cz.


1.3.    Zboží je odesláno do 1 - 8 pracovních dnů ode dne přijetí objednávky. České výrobky firmy I love pets, s.r.o. v Kunštátě jsou odeslány ze skladu po přijetí objednávky, popř. pokud není produkt skladem, tak je vyroben a neprodleně odeslán.

 

1.4.    Zboží je přepravováno prostřednictvím přepravní společnosti GLS.


1.5.   

Ceny za dopravu a platbu

Způsob dopravy a platby Hodnota objednávky Cena
GLS - platba předem na bankovní účet 1 Kč - 2.999 Kč s DPH
110 Kč
GLS - platba na dobírku

1 Kč - 2.999 Kč s DPH

130 Kč
GLS - platba předem na bankovní účet 3.000 Kč a výše s DPH
ZDARMA
GLS - platba na dobírku 3-000 Kč a výše s DPH
ZDARMA

 

Osobní vyzvednutí je možné v Kunštátě na adrese : nám. Krále Jiřího 361. Po vytvoření objednávky Vás budeme informovat o možnosti vyzvednutí.

 

1.6. Příplatky k poštovnému jsou uvedeny na kartě produktu. Pokud u produktu nejsou uvedeny žádné příplatky, poté platí, že příplatek = 0 Kč. Příplatky jsou v této výši dle ceníku přepravce.

Těžké zboží 50 Kč

Křehké zboží 30 Kč

 

1.6. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:


•    v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;
•    bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 43-5633950287/0100, vedený u společnosti Komerční banka, a.s.;


1.7.    Dopravu zajišťuje výhradně přepravní společnost GLS. O expedici zásilky budete informováni na vaši elektronickou adresu a na vaše telefonní číslo. Bude vám sděleno číslo na sledování zásilky. Zásilku můžete sledovat na internetu. Přepravní společnost GLS vás bude telefonicky informovat o době dodání zásilky. Po domluvě s přepravní společností GLS můžete změnit adresu pro dodání v okamžiku telefonického hovoru.

 

Dne 22. 2. 2016                                                                                                        Jan Bystroň